Previous
Next

Nasz zespół

W naszej przychodni pracują najlepsi specjaliści specjalnie dla naszych Pacjentów

Projekt bez tytułu(9)

Lekarze

Asystentki

Rejestratorki

kierownik - lek. stom.

Anna Środulska

Ukończyła oddział stomatologiczny na Akademii Medycznej w Łodzi w 1988 r. W 1994 uzyskała Pierwszy Stopień Specjalizacji ze Stomatologii Ogólnej, a w 1998 r. zdała egzamin specjalizacyjny z wyróżnieniem uzyskując tytuł Specjalisty Drugiego Stopnia z protetyki stomatologicznej. Od 1989 r. prowadzi praktykę prywatną stomatologiczną, która w 1998r. przybrała formę funkcjonującą obecnie. Stale pogłębia swoją wiedzę i dba o to by nowoczesne metody leczenia stały się standardowym rozwiązaniem. Poprawia estetykę uśmiechu Pacjentów poprzez zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, protetyki i protetyki na implantach. Przeprowadza nowoczesne leczenie endodontyczne pod mikroskopem. Zajmuje się leczeniem bruksizmu oraz zaburzeniami i rehabilitacją stawów skroniowo-żuchwowych oraz diagnostyką i leczeniem chorób przyzębia.

lek. stom.

Paweł Środulski

Ukończył wydział lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi w 2016 r. Zdobył tytuł certyfikowanego lekarza invisalign. Posiada umiejętność cyfrowego projektowania uśmiechu. Z zaangażowaniem dba o Pacjenta, dopasowując najlepsze rozwiązania do Jego indywidualnych potrzeb. Wykonuje swój zawód z pasją, a satysfakcja i zadowolenie pacjenta jest dla niego największą motywacją. Dba o swój rozwój i wysoki poziom świadczonych usług uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach m.in. serii kursów Larry Brown Orthodontics.

lek. stom.

Oksana Dubyk

Ukończyła wydział stomatologiczny na Lwowskim Narodowym Uniwersytecie Medycznym 2007r. Zdała egzamin uzyskując tytuł specjalisty Stomatologii Zachowawczej w 2009 r. oraz specjalisty ze Stomatologii Chirurgicznej w 2017r. na AM w Kijowie. Od 2018r. posiada certyfikat z zakresu Medycyny Estetycznej. W swojej codziennej pracy stosuje nowoczesne standardy leczenia dzięki uczestnictwu w kursach medycznych, m.in. nabyła umiejętność leczenia endodontycznego pod mikroskopem. Realizuje się w zawodzie lekarza dentysty zajmując się estetyczną odbudową zębów, endodoncją i chirurgią stomatologiczną. Dba aby wizyta przebiegała w przyjaznej atmosferze.

lek. stom.

Bohdan Futala

Ukończył studia stomatologiczne na Lwowskim Narodowym Uniwersytecie Medycznym 2004 r. Następnie uzyskał tytuł specjalisty z zakresu Stomatologii Zachowawczej w 2005 r. oraz specjalisty ze Stomatologii Chirurgicznej i szczękowo-twarzowej. Ukończył Mistrzowski kurs Implantologii OSSTEM, zaawansowany kurs chirurgii implantologicznej i cyfrowej implantologii. Jest doświadczonym lekarzem z licznymi certyfikatami, który nowoczesnymi metodami protetycznymi i implantologicznymi zmienia uśmiech Pacjentów. Zajmuje się poprawą estetyki uśmiechu. Wykonuje zabiegi szczególnie z zakresu chirurgii stomatologicznej, mikrochirurgii, implantologii i protetyki włącznie z procedurami wymagającymi precyzji i koncentracji.

asystentka stomatologiczna

Małgorzata Szymańska

Doświadczona asystentka stomatologiczna z wieloletnim stażem. Ukończyła liczne kursy dla profesjonalnej asystentki i higienistki stomatologicznej oraz z organizacji gabinetu przed zabiegami implantologicznymi czy z profesjonalnej dezynfekcji. Zaangażowana i oddana Pacjentowi. Asystuje lekarzom przy zabiegach stomatologicznych na 4 ręce. Współpracuje z ortodontami. Spokojna, dokładna i niezwykle precyzyjna w tym co robi. Wolny czas lubi spędzać w gronie rodzinnym. Uwielbia zwierzęta.

asystentka stomatologiczna

Anita Sasin

Dyplomowana asystentka stomatologiczna. Ukończyła Medyczną Szkołę Policealną. Uczestniczyła w kursach dla asystentek stomatologicznych i szkoleniach z profesjonalnej komunikacji z Pacjentem. Zawsze jest w pełni zaangażowana w to co robi. Bardzo lubi swoją pracę i kontakt z Pacjentem. Asystuje na 4 ręce lekarzom przy zabiegach stomatologicznych. Prywatnie uwielbia podróże. Swój wolny czas najchętniej spędza z rodziną i przyjaciółmi.

recepcjonistka i asystentka stomatologiczna

Anna Studzińska

Absolwentka Radomskiej Politechniki im. Kazimierza Pułaskiego. Ma świetny kontakt z ludźmi w każdym wieku. Zawsze uśmiechnięta, miła, otwarta. Służy pomocą Pacjentom. Zależy jej, aby Pacjent czuł się dobrze i był zadowolony. Uczestniczyła w szkoleniach z profesjonalnej komunikacji z Pacjentem oraz pierwszej pomocy. Obecnie kształci się w kierunku „higienistka stomatologiczna”. Miłośniczka zwierząt. Wolny czas lubi spędzać z najbliższymi.

Certyfikaty